Výstava Michal Hrdý – To nejlepší…

V malé výstavní místnosti pro Vás chystáme vzpomínkovou výstavu kresleného humoru Michala Hrdého. Bohužel Michal již není mezi námi, ale jeho vtipné kresby a karikatury Vás určitě potěší.

Výstava je otevřena od 1. července do 2. října 2016.

Zhlédněte pohádku Slůně od Michala Hrdého, kterou si v dětství namluvil a v dospělosti nakreslil a zanimoval.

7 komentářů

1. Petr napsal:

Dobrý den, obsahuje výstava vtip s textem „A pak, asi ve třetí třídě, se ve mně něco zlomilo, a začal jsem chlastat.“? Sháním ho do sbírky. Děkuji.

• Iveta Mečířová napsal:

Dobrý den, až budu mít chvilku času podívám se.

• Iveta Mečířová napsal:

Dobrý den, procházela jsem výstavu i katalog vtipů, který máme k dispozici, ale tento vtip jsem nenašla. Mohu se ještě zeptat kamarádů Michala Hrdého, kontaktujte mě na emailu mecirova@muzeum.cz. Pěkný den.

2. Martin napsal:

Dobrý den,
    vyjde i tištěná publikace?
    Děkuji za opdověd.

• Iveta Mečířová napsal:

Dobrý den Martine, máme katalog vtipů Michala Hrdého, který vyšel v roce 2005. Zakoupit jej můžete u nás nebo Vám jej zašleme na dobírku.

3. vikktor dvořák napsal:

dobrý den, mohl bych si zakoupit katalog vtipů michala hrdého o které m píšete ??? o kterém píšete ? mohla by jste mi ho prosím zaslat na dobírku ?
    děkuji mnohokrát za odpověď.